Czy Ziemię może uratować groch?

Dieta w zgodzie z naturą

Nasze roślinne OneDayMore są produkowane na bazie grochu. Groch stanowi doskonałe źródło białka o bardzo niskim śladzie węglowym, 10-30 razy mniejszym1 niż w przypadku jaj, drobiu i popularnej w Polsce wieprzowiny.

Uprawa roślin wiąże się z mniejszym zużyciem wody i energii, także z mniejszym areałem, jeśli porównamy to z produkcją mięsa. Rezygnacja, nawet częściowa, z mięsa i zastąpienie go roślinnymi odpowiednikami mogą ulżyć planecie.

Krowy niech żyją długo i szczęśliwie!

Marka OneDayMore od początku stawiała na rośliny. Bo myśląc o zdrowym odżywianiu, myślimy też o środowisku, o ochronie zwierząt i planety. Uważamy, że to, co dobre dla nas, musi być też z korzyścią dla środowiska. Dlatego stawiamy na rośliny! Hodowla zwierząt i produkcja mięsa pochłaniają ogromne zasoby wody, energii, przyczyniając się – choćby poprzez emisję CO2 – do degradacji środowiska. Roślinne uprawy są dużo bardziej przyjazne dla planety, więc dla nas wszystkich!

Nasze opakowania

Tworzymy produkty roślinne także dlatego, że chcemy chronić środowisko. Również opakowania Roślinnych OneDayMore zaprojektowaliśmy tak, żeby nie tylko dobrze zabezpieczały świeżość i smak produktów, ale też były przyjazne planecie. Większą część opakowania stanowi papier, surowiec łatwo poddający się recyklingowi. Dodatkowo na kartoniku podajemy dokładną instrukcję, jak prawidłowo segregować elementy opakowania: plastikową folię wrzucamy do żółtego pojemnika, papierową tackę do niebieskiego. To proste i lepsze dla Ziemi!

Zaprojektowaliśmy opakowanie
łatwe do segregacji

Kontakt
Infolinia: +48 61 670 40 45
Czynna (pn.-pt.) 08:00 – 16:00
Skontaktuj się z nami:
odm@onedaymore.pl
Social media
Kontakt
Infolinia: +48 61 670 40 45
Czynna (pn.-pt.)
08:00 – 16:00
Skontaktuj się z nami:
odm@onedaymore.pl