Czy Ziemię może uratować groch?

Dieta w zgodzie z naturą

Nasze roślinne produkty OneDayMore są produkowane głównie na bazie grochu, soi, pszenicy, które cechują się niskim śladem węglowym. Na szczególną uwagę zasługuje groch, który stanowi doskonałe źródło białka, a jego ślad węglowy jest 10-30 razy mniejszy w porównaniu z jajami, drobiem i popularną w Polsce wieprzowiną.


Uprawa roślin wiąże się z mniejszym zużyciem wody i energii, a także mniejszym areałem w porównaniu z produkcją mięsa. Decyzja by włączyć do swojej diety więcej produktów roślinnych niż mięsnych, może pozytywnie wpłynąć na kondycję planety.

Krowy niech żyją długo i szczęśliwie!

Marka OneDayMore od początku stawiała na rośliny. Bo myśląc o zdrowym odżywianiu, myślimy też o środowisku, o ochronie zwierząt i planety. Uważamy, że to, co dobre dla nas, musi być też z korzyścią dla środowiska. Dlatego stawiamy na rośliny! Hodowla zwierząt i produkcja mięsa pochłaniają ogromne zasoby wody, energii, przyczyniając się – choćby poprzez emisję CO2 – do degradacji środowiska. Roślinne uprawy są dużo bardziej przyjazne dla planety, więc dla nas wszystkich!

Nasze opakowania

Opakowania roślinnych OneDayMore zaprojektowaliśmy tak, aby zabezpieczały świeżość i smak produktów, a także by były przyjazne planecie. Nasze produkty dostępne są na rynku w dwóch rodzajach opakowań: jeden rodzaj opakowań wykonano z plastiku pochodzącego w 80% z recyklingu, natomiast większą część drugiego rodzaju opakowań stanowi papier. Dodatkowo na tego rodzaju opakowaniach umieściliśmy instrukcję, jak prawidłowo segregować jego poszczególne elementy: plastikową folię oraz papierową tackę. A wszystko to proste i lepsze dla Ziemi!

Zobacz jak łatwo segregować nasze opakowania!

Kontakt
Infolinia: +48 61 670 40 45
Czynna (pn.-pt.) 08:00 – 16:00
Skontaktuj się z nami:
odm@onedaymore.pl
Social media
Kontakt
Infolinia: +48 61 670 40 45
Czynna (pn.-pt.)
08:00 – 16:00
Skontaktuj się z nami:
odm@onedaymore.pl